Мобильная версия
НОВОСТИ СПРАВОЧНИК ВЕБ-РЕСУРСЫ ВЕБ-ВИЗИТКИ ОБЪЯВЛЕНИЯ ФОРУМ СТАТЬИ
Баннерообмен
  Украинские 100x100
Юридическое обеспечение портала
Юридическая фирма "ЭВЕРЕСТ"
Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович

taurus@skyland.com.ua

Форум - Работа и карьера - Як зацікавити відвідувачів

Самые популярные темы Сейчас на форуме:
0 участников
22 гостя
Добро пожаловать! Вы не зарегистрировались или не ввели пароль.

Работа и карьера

Новая тема

~~~START~~~Як зацікавити відвідувачів~~~END~~~

~~~START~~~~~~END~~~
Добавить
~~~START~~~Фиона~~~END~~~ 17.12.2018; 09:42
~~~START~~~ ~~~END~~~
~~~START~~~Народ, хто в темі, мені потрібна реальна порада. Я біля півроку назад, узяла в оренду збиткове кафе. Вирішила, що мені вдасться його зробити популярним і приносити прибуток. Я зробила ремонт, змінила інтер'єр, створили нове меню... Але.відвідувачів більше не стало, десь приблизно чоловік 9-12 максимум за день.Це дуже мало. Хто розбирається в цьому, допоможіть, які способи використати для залучення відвідувачів?~~~END~~~

~~~START~~~~~~END~~~

~~~START~~~Egor Lastochkin~~~END~~~ 17.12.2018; 09:56
~~~START~~~ ~~~END~~~
~~~START~~~Можливо не даремно це кафе було збитковим, приміром може невдале розташування, маленька прохідність людей. Намагайтесь самі адекватно оцінити ситуація і зрозуміти причину поганого відвідування вашого кафе~~~END~~~

~~~START~~~~~~END~~~

~~~START~~~Realistka~~~END~~~ 17.12.2018; 10:04
~~~START~~~ ~~~END~~~
~~~START~~~Я згодна, треба оцінити ситуацію, щоб зрозуміти причину. Де розташоване кафе? Скільки поблизу є конкурентів? Чи знаходяться поруч бізнес-центри, офіси, чи добре видно вашу вивіску? Це все може впливати на погане відвідування кафе.~~~END~~~

~~~START~~~~~~END~~~

~~~START~~~YlanaUna~~~END~~~ 17.12.2018; 10:27
~~~START~~~ ~~~END~~~
~~~START~~~Якщо кафе тільки нещодавно існує в новому вигляді, то я вважаю правильним рішенням про нього розповізти. Можливо мало людей тільки тому, що про нього не знають, його не помічають. Зараз усі розкручують свої кафе в соц. мережах, зокрема Инстраграме, робіть разніе акції, наприклад при замовленні десерту, кава безкоштовно або щось в такому роді. Повірте це відмінно працює. Так само не завадить роздача флаеров на жвавих місцях в годину пік або розкреїти плакати на білбордах https://adv-aimgroup.com.ua/uk~~~END~~~

~~~START~~~~~~END~~~

~~~START~~~Фиона~~~END~~~ 17.12.2018; 10:28
~~~START~~~ ~~~END~~~
~~~START~~~Дуже дякую за поради, прислухаюся до них, бо я дійсно не рекламувала його~~~END~~~

~~~START~~~~~~END~~~




Вход для зарегистрированых:

Для того чтобы иметь возможность задавать вопросы и отвечать на них - зарегистрируйтесь. Если вы зарегистрированный пользователь - введите свой пароль и email
* E-mail:
* Пароль:
Сохранить данные о пользователе
 
Чтобы напомнить пароль - введите только email и пароль Вам вышлют по почте
Ссылки
Продвижение оптимизация сайтов Харьков
эффективное продвижение сайтов в поисковых системах
Рекламное агентство Харьков:
изготовление и размещение наружной рекламы, типография, реклама в метро