Мобильная версия
НОВОСТИ СПРАВОЧНИК ВЕБ-РЕСУРСЫ ВЕБ-ВИЗИТКИ ОБЪЯВЛЕНИЯ ФОРУМ СТАТЬИ
Баннерообмен
  Украинские 100x100
Юридическое обеспечение портала
Юридическая фирма "ЭВЕРЕСТ"
Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович

taurus@skyland.com.ua

Форум - Работа и карьера - Робота

Самые популярные темы Сейчас на форуме:
0 участников
5 гостей
Добро пожаловать! Вы не зарегистрировались или не ввели пароль.

Работа и карьера

Новая тема

~~~START~~~Робота~~~END~~~

~~~START~~~~~~END~~~
Добавить
~~~START~~~Pasha~~~END~~~ 14.09.2009; 13:58
~~~START~~~ ~~~END~~~
~~~START~~~Від Вас вимагається лише декілька хвилин. Ну максимум 10. Проте, коли Ви прочитаєте цю статтю до кінця, то можете радикально змінити власне життя так само, як це зробив я. Спочатку я, як і Ви скептично ставився до статей подібного роду, ігноруючи їх. Проте ця річ, що описана нижче – ПРАЦЮЄ. Думаю Вам вже й не хочеться читати далі. Розумію, бо сам був в такій ситуації. Але будь ласка, продовжуйте. Ви напевно бачили подібні оголошення – Інтернет зараз переповнений ними. Але в тім то й справа, що заробити можна тільки завдяки ЧЕСНОСТІ й ОБОВ'ЯЗКОВОСТІ. Aвтор не я, знайшов блукаючи лабіринтами всесвітньої павутини на одному із бізнес-форумів. ЧИТАЮЧИ ЦЕ ВИ МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ! Це змінило й моє!!! Я натрапив на це на одному форумі зовсім випадково й вирішив спробувати. В цій статті говориться, що МОЖНА ЗАРОБИТИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 6$ (=42 грн.). Ага, думаю….Розкажете…Я на таке не ведуся…Звичайний лохотрон і все..Але думаю дочитаю, шо там далі пишуть. Далі там говорилося, що треба послати по 6 грн на 6 Іnternet гаманців, які нижче перераховані. Потім викреслити перший гаманець зі списку, тим самим, змістивши список на один рядок вгору, у результаті чого шостий рядок звільняється, куди Ви вписуєте номер свого Іnternet гаманця й закидаєте дане, з Вами на п'ятому рядку, повідомлення на 200 різних форумів. Ніяких хитрощів... Ну я подумав і вирішив, що я в принципі нічого не гублю крім 6$... і вирішив спробувати... Встановив Інтернет гаманець, перелічив всім учасникам акції по 1$ і почав розсилати ці оголошення на різні форуми. Протягом 2-х днів я зареєструвався на 120 бізнес форумах і безкоштовних дошках оголошень. Через тиждень, заглядую у свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО!!!! Ага дуля, ноль без палочки, бублик без дирочки, нічого. А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 25$, хто по 15$. От тобі й на, подумав я, потрапив у черговий лохотрон як останній дурень, що хотів заробити за пару тижнів тисячі доларів. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень, заради цікавості заглянув у свій Інтернет гаманець. Дивлюся, усього одне надходження 1$. Так, думаю, справа не варта уваги, випадково найшовся такий же наївний як і я. Ще через два тижні, випадково в Інтернеті знайшов коментар до цього проекту (коментар прикріплений нижче). Відкрив свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 30$. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 30$ це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили десятки тисяч доларів. І раптом після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші щодня, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 1000$. Після цього я відправив свої оголошення ще приблизно на 100 форумів. Результат був дивовижний. На кінець 2 місяця, я одержав 4 700$ і гроші йдуть щодня. Кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить по 1$. І це все коштувало мені всього 6$!!! Я був у дуже поганому економічному становищі і довго не міг знайти собі нормальну роботу до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав одержувати перекази з усього світу... Я придбав усе, що мені потрібно... і це дуже до речі, погодьтеся?!...Моя робота тепер - це щодня по 2 години в Інтернеті і ВСЕ!!!! Тепер розповім Вам як це працює, і найголовніше ЧОМУ...! Я вам обіцяю, що якщо ви будете в точності дотримуватися нижчеподаних інструкцій, то ви почнете одержувати набагато більше грошей, ніж ви думали, не докладаючи до цьому особливих зусиль. Погодьтесь, це просто!!! Це легально. І ваш внесок становить усього лише 5$... ВАЖЛИВО: ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ!!! УВАГА!!!!!! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЮ СТАТТЮ КІЛЬКА РАЗІВ!!! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 5000$ і більше будуть вашими протягом двох місяців!!!!!!!. Все це вдало працює завдяки ЧЕСНОСТІ учасників.
ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
1. Для того, щоб стати користувачем WebMoney Transfer, треба зробити наступне:
Закачати на компьютер програму установки WM Keeper.
Запустити програму ініціалізації та дотримуватися інструкціям, які з’являтимуться на екрані.
Після завершення інсталяції запустити програму на виконання, натиснувши на іконці в меню “Пуск” панелі задач. У діалоговому вікні Вам буде запропоновано або зареєструватися, або ввійти в систему. Перший раз треба вибрати Реєстрацію.
Наступним кроком буде вибір папки для зберігання файлів з ключами та гаманцями та встановлення паролю для доступу в програму. Заповніть всі поля та натисніть “Создать”.
Процес реєстрації буде виконано автоматично. Вам буде надано унікальний 12-розрядний ідентифікатор, необхідний для доступу в систему. Запишіть його, пароль до нього та обов’язково зробіть резервну копію файлу з ключем!
Після інсталяції програма створить чотири гаманця: - R-, Z-, E-, U- типів, які Ви зможете в подальшому використовувати для проведення розрахунків.
Після реєстрації в системі Вам прийде лист на адресу електронної пошти, вказаної при реєстрації, з кодом активації. Після проведення активації Ви отримаєте доступ до свого рахунку.
Для початку використання WebMoney Keeper Light зробіть наступне:
- зайдіть на сайт реєстрації в WM Keeper Light - http://www.wmcert.com.
- Заповніть реєстраційну форму.
- Після отримання персонального цифрового сертифікату зробіть його резервну копію.
- Для початку роботи зайдіть на сайт light.webmoney.ru та виберіть персональний сертифікат з Вашим WMID.

WebMoney Keeper Classic
Початок роботи з WebMoney Keeper Classic виконується з стартового меню. Після появи на екрані монітора форми входу введіть свій WM-ідентифікатор та пароль та натисніть “Вхід”. Дочекайтесь підключення програми до сервера сертифікації (стан Online) і отримайте доступ до Ваших WM-гаманців та всім операціям з ними.

Для того, щоб переслати гроші на інший гаманець, Вам необхідно в програмі WebMoney Keeper Classic вказати номер гаманця.

А зареєструватися можна тут - http://www.webmoney.ru.
Як поповнити Webmoney
Можливості платіжної системи Webmoney я описав нижче, тепер як я і обіцяв опишу, як поповнити Webmoney(про вивід грошей напишу пізніше, тому що по статистиці більше користувачів поповняють, чим знімають гроші, з цього виходить що 1 перша тема актуальніша ).
-Через будь-який український банк. Для поповнення потрібно мати формальний атестат , також не обов’язково мати рахунок в банку , потрібно тільки пред’явити касиру банка квитанцію і оплатити її, при цьому не потрібно нічого питати в касира: «А де тут можна поповнити webmoney» чи щось схоже, просто ця платіжна система не така популярна як нам це здається,і не варто ображатись (якщо касир вас не зрозуміє) в них і так багато роботи)). Отримати квитанцію можна на сайті banking.ukrgarant.com , просто включіть WM Keeper і авторизуйтесь на сайті, після цього вибираєте «Пополнить U-кошельок» і вибираєте банк(вибираємо банк враховуючи тарифи) , думаю далі все зрозуміло). Далі роздруковуєте чи переписуєте квитанцію і йдете у відповідний банк, оплачуєте і чекаєте. Гроші мають зарахуватись на протязі 3 днів. Переглянути історію поповнень можна тут

-Через термінали самообслуговування. Думаю більшість користувачів бачили такі термінали. Там також можна попонювати рахунок на моб.телефон. Вибираєте розділ Webmoney - «поповнити кошельок» - вводите 12 цифровий номер WMU гаманця – вкладаєте в термінал визначену суму – поповняєте - забираєте чек(обов’язково). Один з найвідоміших терміналів ibox, кошти доходять за кілька хвилин(вартість послуги 5 % від суми поповнення , наприклад зі 100 грн на гаманець зачисляється 95 грн). Дізнатись про інші термінали та їх місцезнаходження можна сайті geo.webmoney.ru.
-Через пластикову карту виду Mastercard, Visa(нагадую що деякі банки відключають таку послугу, для безпеки, дізнатись про можливість використання Вашої карточки в інтернеті можна дізнатись в банку). Якщо проблем з карткою немає(або їх вирішено), тоді заходим на сайт http://www.ukrpays.com і там реєструємось. Після реєстрації проходим верифікацію пластикової карти і користуємся сервісом.

- За допомогою ваучерів або WMU-карт. Бувають WMU–карти таких номіналів 50, 100, 200, 500. Тут все просто, це поповнення схоже на поповнення для мобільного телефону, купляєте WMU-карту(в дилера або в інших пунктах продажу карт) заходите на http://www.paymer.com вводите номер і код карти – отримуєте гроші. Також є можливість зберігати кошти на WMU-карті , наприклад: Ви купили карту на 50 WMU(грн) а поповнили тільки на 30 грн, тоді 20 грн залишаєтся на карті і ви в будь-який момент можете зняти суму, що залишилась. З ваучерами те ж саме, що і з WMU-картами тільки ваучер можна отримати в банкоматі або в спеціальних терміналах у вигляді чеку. Номінали ваучерів бувають 10, 25, 50, 100, 200, 500 і навіть 1000 WMU (ще такого номіналу в руках не тримав-)).

-Обміняти з іншої валюти через обмінник.

- Через дилерів або в спеціальних атестованих пунктах.
-Але самий простіший – це через http://www.privat24.pbank.com.ua

Місцезнаходження всіх об’єктів(в тому числі і дилерів), які описані вище можна дізнатись на сайті geo.webmoney.ru.
2. Візьміть перший номер гаманця з нижчеподаного списку і відправте на нього 1$, вписавши цей номер у поле "Куда " в меню “ Передать WM”, у поле “Примечание” напишіть - "Будь ласка, внесіть мене в список гаманців". Усе, що Ви зробили - це створили послугу, і найголовніше - абсолютно легально. Ви просите законний сервіс, за який платите. Далі, починаючи з другого, за аналогією відправте по 1$ на наступних 5 гаманців (не забудьте вписувати в поле “Примечание” -"Будь ласка, внесіть мене в список гаманців").
1) Z749364006736
2) Z392756449302
3) Z645592885361
4) Z946352857493
5) Z421108635690
6) Z421108635690
ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід, необхідно відправити на кожний із цих 6 гаманців по 1$, - інакше, мережними модераторами гаманців ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти ваші гроші з рахунку.
Тепер УВАГА!!!
Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на~~~END~~~

~~~START~~~~~~END~~~




Вход для зарегистрированых:

Для того чтобы иметь возможность задавать вопросы и отвечать на них - зарегистрируйтесь. Если вы зарегистрированный пользователь - введите свой пароль и email
* E-mail:
* Пароль:
Сохранить данные о пользователе
 
Чтобы напомнить пароль - введите только email и пароль Вам вышлют по почте
Ссылки
Продвижение оптимизация сайтов Харьков
эффективное продвижение сайтов в поисковых системах
Рекламное агентство Харьков:
изготовление и размещение наружной рекламы, типография, реклама в метро